O nas

Kim jesteśmy?

  • Firma KOT-BUD rozpoczęła działalność w 2001 roku. Zajmujemy się dostarczaniem kompleksowego wyposażenia dla placówek medycznych. Dynamiczny rozwój firmy umożliwił szybką reakcję na potrzeby rynku, dzięki czemu od 2003 roku oferujemy również ekspresowe usługi transportowe. W roku 2012 uruchomiliśmy własną drukarnię. A od 2014 do grupy medycznej Kot-Bud dołączyła spółka FARMBUD, która stanowi uzupełnienie oferowanego sprzętu medycznego w produkty farmaceutyczne.

Dążymy do...

  • Naszym celem jest stałe podnoszenie kompetencji Pracowników oraz ciągłe doskonalenie sprawności realizowanych dostaw, tak by w każdej sytuacji móc sprostać wymaganiom Klientów i zaoferować najbardziej korzystne rozwiązanie. Przez korzystne rozwiązania rozumiemy zaoferowanie wszystkiego, co Klient może potrzebować, oraz dostarczenie wybranych przez Klienta towarów tak szybko jak to możliwe i po możliwie najniższych dla Klienta kosztach. U nas dobrze znaczy szybko i tanio.

Nasza oferta

  • Profesjonalnie prowadzona współpraca z odpowiednio dobranymi dostawcami pozwoliła nam na stworzenie wyjątkowej oferty. Prezentujemy wyroby najwyższej jakości, bo tylko takie naprawdę mogą ułatwić Państwu pracę i zagwarantować pełny profesjonalizm. Jednocześnie udało nam się zachować bardzo konkurencyjne ceny. Skontaktuj się z nami, żeby się o tym przekonać. Zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie, dotyczące rozbudowy ofertowanego asortymentu. Bardzo nam zależy, by nasza oferta była zawsze dopasowana do Państwa potrzeb. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań proszę nie wahać się i skontaktować z nami. Na każdym kroku dążymy do tego, by współpraca z Państwem dawała obu stronom wyłącznie powody do zadowolenia.

  • Biuro Obsługi klienta:
  • tel./fax: (32) 329-83-57 , tel./fax: (32) 329-83-58


Kontynuuj

Witryna kotbud.eu używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Zamknij