1. Plaster włók. z opatr. Nonviplast 1m x 6cm

  Cena:  3,10zł

   

  PLASTER WŁÓKNINOWY

  Z OPATRUNKIEM 6CM X 1M

   

  NONVIplas tplaster włókninowy z opatrunkiem

  Wytwórca: Zarys 

  Opatrunek włókninowy z warstwą chłonną


  Stworzony przy użyciu miękkiej, hipoalergicznej i hydrofobowej tkaniny plaster z opatrunkiem NONVIplast marki Zarys w wymiarze 6 cm x 1m do cięcia nożyczkami doskonale sprawdzi się do zabezpieczania wszelkiego rodzaju niewielkich urazów skóry oraz otarć naskórka. Umieszczony wewnątrz wkład o bardzo dobrej chłonności doskonale absorbuje płyny, jednocześnie zapewniając prawidłową cyrkulację powietrza i przyspieszając gojenie się rany.


  Oferowany opatrunek włókninowy z warstwą chłonną został od spodu powleczony specjalną polietylenową siateczką, która przeciwdziała przywieraniu do rany oraz sprawia, że zmiana materiału opatrunkowego jest znacznie łatwiejsza. Produkt może być stosowany do zabezpieczania drobnych urazów skóry i skaleczeń, a także do opatrywania wszelkiego rodzaju ran charakteryzujących się małym oraz średnim wysiękiem.


  Najważniejsze cechy opatrunku włókninowego NONVIplast


  To, co wyróżnia oferowany produkt, to przede wszystkim precyzja wykonania oraz zastosowanie wysokiej jakości hydrofobowej włókniny, która nie powoduje reakcji alergicznych i w żaden sposób nie podrażnia nawet wrażliwego naskórka.


  Cechy opatrunku włókninowego z warstwą chłonną NONVIplast:

  • mikroperforacja, która zapewnia odpowiednią przepuszczalność powietrza,

  • centralnie umieszczone wkład, który bardzo dobrze pochłania każdą ilość wysięku i gwarantuje skuteczną ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych,

  • wysoka przepuszczalność pary wodnej oraz powietrza,

  • wykonanie z elastycznego materiału, doskonale dopasowującego się do anatomicznych kształtów ciała i nieograniczającego swobody wykonywanych ruchów.

   

Witryna kotbud.eu używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Zamknij